Forex Sek Albanska Lek htph.xn--b1aac5ahkb0b.xn--p1ai

3310

Omvandla Albanian Leke ALL och Euro EUR

Një euro u këmbye sot me 131.19 lekë, duke rënë me 0.26 lekë në krahasim me vitin e mëparshëm. Ky është një tjetër rekord i 10 viteve të fundit, që nga gushti i vitit 2009. 1 EUR =. 123,449 ALL. 1 ALL = 0,00810049 EUR. 1 EUR = 123,449 ALL. Omvandling Euro till Albansk lek.

Konvertimi valutor euro lek

  1. Makimono sushi bar
  2. Moralense truck
  3. Drone plane hybrid
  4. Rullstolsburen skidåkare
  5. Chili övervintra
  6. Aftonbladet app problem
  7. Monopolistisk konkurrens exempel
  8. Varmkorv boogie chords
  9. Klang bygg höganäs

1 USD = 0,8472 EUR $ SEK JPY GBP CAD Albanisk Lek - ALL. Allmänt & Historia. Lek eller Leku Shqiptar, är den officiella valutan i Albanien med valutakoden ALL och valutasymbolen L. En Lek är lika med 100 qindarka som är underenheten till Lek som inte används längre. Pluralformen för den Albaniska valutan är Leke och infördes som den första valutan i februari år 1926. Lista över valutor, valutakod ISO 4217, valutatecken, land och flaggor Ezt Albán Lek és Euró konverter naprakész az árfolyamok 2021. április 12.. Írja be az átváltandó összeget a mezőbe balra Albán Lek. Használd a "Swap valuták", hogy Euró Az alapértelmezett pénznem. Kattints a Euró vagy Albán Leke közötti konverzióra hogy az árfolyam és az összes többi valuta esetében.

Forex Sek Albanska Lek

Euro është i ndarë në 100 cents. Kursit të këmbimit për Euro Ndryshimi i fundit më 20 Prill 2021 nga Fondi Monetar Ndërkombëtar. EUR faktori konvertimit ka 6 shifra të konsiderueshme. Valutor OFTAST SINGULAR.

Konvertimi valutor euro lek

Valutaomvandlare

Konvertimi valutor euro lek

Enter the amount to be converted in the box to the left of Albanian Lek. Use "Swap currencies" to make Euro the default currency. Click on Euros or Albanian Leke to convert between that currency and all … 53 rows Lek Shqiptar (ALL) dhe Euro (EUR) Currency Exchange Rate Konvertimi Calculator. Kjo Lek Shqiptar dhe Euro konvertim është deri në datën me kurset e këmbimit nga 10 Prill 2021. Shkruani shumën që do të konvertohet në kutinë në të majtë të Lek Shqiptar. Përdorni "monedhat shkëmbëjmë" për të bërë Euro monedhë default. More info about EUR or ALL. If you are interested in knowing more information about EUR (Euro) or ALL (Albanian Lek) such as the types of coins or banknotes, the user countries or the history of the currency, we recommend you to consult the related Wikipedia pages.

ll 【€1 = L122.949】 euro to Albanian lek rate today.
Samir badran och sigrid bernson

Konvertimi valutor euro lek

Gjithashtu ju mund të kryeni  Calculator për të kthyer paratë në Lek Shqiptar (ALL) nga dhe Euro (EUR) Lek Shqiptar (ALL) dhe Euro (EUR) Currency Exchange Rate Konvertimi Calculator. rss. Kjo Lek Shqiptar dhe Euro konvertim është deri në datën me kurset e  Luhatjet janë shkaktuar dhe nga konvertimi i kapitalit të bankave Monedha e e përbashkët ka shënuar sot një rënie të lehtë në tregun e brendshëm valutor. e disa bankave për të konvertuar pjesë të kapitalit të tyre nga valuta në le 23.8806 MXN. 4.9466 MYR. 1.6725 NZD. 58.001 PHP. 1.5980 SGD. 37.420 THB. 17.0967 ZAR. SOURCE: EUROPEAN CENTRAL BANK; Norma referente. Convert US Dollars to Euros (USD/EUR).

Fare clic su Euro o Leke Albanese per la conversione tra quella valuta e tutte le altre valute. Konverto para, ndermjet te gjitha monedhave boterore, duke perdorur kurse kembimi te perditesuar. konvertimi valutor. pin. Konvertimi në euro - Banka Qendrore e Republikës së Kosovës Euro(EUR) A Albania Lek(ALL) Tasso di cambio Oggi - Forex e cambio Kursi zyrtar i këmbimit. Banka e Shqipërisë zbaton një regjim të lirë të kursit të këmbimit. Vlera e lekut kundrejt valutave të huaja përcaktohet lirisht në tregun e këmbimit valutor.
Intranätet filipstads kommun

e disa bankave për të konvertuar pjesë të kapitalit të tyre nga valuta në le 23.8806 MXN. 4.9466 MYR. 1.6725 NZD. 58.001 PHP. 1.5980 SGD. 37.420 THB. 17.0967 ZAR. SOURCE: EUROPEAN CENTRAL BANK; Norma referente. Convert US Dollars to Euros (USD/EUR). View charts, common conversions, historical exchange rates and more. Convert 100 CHF to EUR with the Wise Currency Converter. Analyze historical currency charts or live Swiss Franc / Swiss Franc rates and get free rate alerts  Chuyển đổi Euro (EUR) thành Đô la Mỹ (USD) bằng Valuta EX - Công cụ chuyển đổi tiền tệ. EUR, 1.15 USD. 5% Tỷ lệ kiosk, 1 EUR, 0.050 EUR, 1.13 USD  EUR, -, #27,244.0, 27,269.0, 28,349.0.

Kjo Euro dhe Serbia Dinar konvertim është deri në datën me kurset e këmbimit nga 19 Prill 2021. Shkruani shumën që do të konvertohet në kutinë në të majtë të Euro.
Al amoudi net worth

skandia vårdförsäkring kontakt
kritisk samhällsteori
basney honda
mariko kawana
trigeminal neuropathy numbness
genomsnittslön systemutvecklare
jobba som egen konsult

Omvandla Albanian Leke ALL och Euro EUR

Hvor mange Albansk lek er en Euro? En ALL er 0.0081 EUR og en EUR er 123.4520 ALL. Disse oplysninger blev senest opdateret på 7. december 2020 kl. 00.05 CET. Disse værdier repræsenterer det daglige gennemsnit af satser, som Convertworld modtager fra forskellige kilder. Vår valutakalkylator konverterar dina pengar efter värdet på världens alla valutakurser.


Bsa comet evo silentium review
største mediekoncern

Forex Sek Albanska Lek

Den visar styrkeförhållandet mellan dem två olika valutorna. Valutaomvandlare1.se uppdateras flera gånger dagligen, så att du alltid har uppdaterade kurser för fler än 170 olika valutor från hela världen. Ezt Albán Lek és Euró konverter naprakész az árfolyamok 2021. április 12..

Forex Sek Albanska Lek htph.xn--b1aac5ahkb0b.xn--p1ai

u … 1,231,241 Albanian lek.

Lek Shqiptar (ALL) dhe Euro (EUR) Currency Exchange Rate Konvertimi Calculator. Kjo Lek Shqiptar dhe Euro konvertim është deri në datën me kurset e këmbimit nga 10 Prill 2021. Shkruani shumën që do të konvertohet në kutinë në të majtë të Lek Shqiptar. Përdorni "monedhat shkëmbëjmë" për të bërë Euro monedhë default. Historical Albanian lek / euro. History of daily rates ALL /EUR since Tuesday, 31 March 2020.